RVE energie - elektřina a plyn

ING Konto na www.ingkonto.cz

RVE energie elektřina

RVE energie - elektřinu i plyn - dodává nejen domácnostem, ale i podnikatelským subjektům - od malých firem až po velké podniky. Jedná se o jednoho z největších dodavatelů energií u nás a mezinárodní zkušenosti tohoto nadnárodního energetického gigantu poskytují záruku kvality a stability dodávek.

Podívejme se na dodávky energie od RVE trochu podrobněji.

RVE energie - elektřina

Pokud se rozhodnete přejít od Vašeho stávajícího dodavatele elektřiny k RVE, má pro Vás RVE přichystaný bonus - až 10% nižší cenu než je cena u dominantního dodavatele ve Vašem kraji. Vedle toho Vám nabízí řadu dalších výhod, například garanci nezvýšení ceny elektřiny až do konce roku 2013.Kolik konkrétně budete platit za RVE elektrickou energii si můžete spočítat pomocí některé z online kalkulaček na internetu.

RVE energie elektřina - tarify

Z tarifů RVE si vyberou všichni odběratelé - ať už domácnosti, které elektřinu využívají jenom na svícení a provoz běžných elektrických spotřebičů, nebo odběratelé, kteří elektřinou také topí v přímotopech nebo elektrických akumulačních kamnech (více o tarifech RVE energie elektřiny se dozvíte zde.)

RVE energie - plyn

RVE je vedle elektrické energie také tradičním dodavatelem plynu. Nabízí výhody jak pro zákazníky, kteří plyn zatím nemají a rozhodnou se pro zřízení plynové přípojky, tak pro ty, kteří už plyn využívají a chteli by platit méně. Více o tématu RVE plyn se můžete dozvědět například na této stránce.
Náš tip: K porovnání cen plynu od jednotlivých dodavatelů můžete využít této on-line srovnávací kalkulačky.