Malé krátkodobé půjčky do 5000 Kč

SMS půjčky do 5000

18.9.2015

Krátkodobé SMS půjčky do 5000 jsou vhodné pro krátkodobé financování nečekaných výdajů. Rozhodně není dobré je používat na pokrytí jiných pohledávek. Získat takovou půjčku je velmi jednoduché.

Stačí zaslat SMS zprávu v určitém tvaru. Poté dojde k rychlému zpracování. Bez prodlení jsou pak odeslány poptávané peníze.

Výhody a nevýhody

Velkou výhodou SMS půjček je jejich rychlost a jednoduchost jejich získání. Často není třeba dokládat příjem či nebýt zapsán v registru dlužníků. Takovéto půjčky jsou tedy vhodné takřka pro každého.Na druhou stranu je nutné dát si pozor na úroky, které jsou v tomto případě nastaveny trochu nezvykle. Nejedná se totiž o klasické úroky, ale o jakési provize. Je však nutné dát si pozor na včasné splácení, protože je velmi snadné dostat se do finančních potíží v případě prodlení splátky.

Jakou půjčku vybrat?

Na českém trhu se nachází poměrně velké množství půjček , které lze objednat pomocí SMS zprávy. Většinou nabízí velmi podobné služby za obdobných podmínek. Za předpokladu, že o takové půjčce uvažujete, je velmi důležité pečlivě vybrat takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Jednou ze společností nabízejících SMS půjčky je Vata Online. V tomto případě platí, čím víc si půjčíte, tím více platíte. Zde je možné půjčit si až 4999 Kč a splatit je nejpozději za 36 dní. Půjčka Perfect Money pak nabídne první půjčku v maximální výši 3000 Kč a to zdarma. Za předpokladu, že včas půjčku splatíte, je možné si opět půjčit. Tentokrát ale budete platit poplatky, které se pohybují dle výše půjčky. Ta dosahuje nejvyšší možné hodnoty 5 000 korun.