Gemoney.cz - stránky GE Money

Běžný účet na www.gemoney.cz

Gemoney.cz

Upozornění: Banka GE Money Bank změnila svůj název na MONETA Money Bank. Tato stránka není aktualizovaná, je tedy možné, že některý produkt zde zmíněný již v nabídce banky není k dispozici.

Běžné účty od GE Money Bank najdete na www.gemoney.cz pod souhrnným názvem Genius a můžete si vybrat ze čtyř variant – Active, Dual, Optimal a Gold.

Jedná se o klasické běžné účty. Pojďme se dále podívat, co na www.gemoney.cz dozvíme o těchto běžných účtech.

Genius na www.gemoney.cz

Na www.gemoney.cz nás zajímalo, které služby jsou k běžným účtům dostupné zdarma. Zdarma tedy máte k dispozici zřízení a vedení spořícího účtu elektronický výpis, trvalé příkazy v rámci přímého bankovnictví nebo také výběry z bankomatů GE Money Bank. Výhody a nastavení jednotlivých běžných účtů najdete na www.gemoney.cz.

www.gemoney.cz Internet Banka

Na internetových stránkách www.gemoney.cz Internet Banka jsou k dispozici informace o on-line produktu přímého bankovnictví. Díky němu můžete pohodlně ovládat své bankovní účty, zadávat platební příkazy a provádět další operace pomocí přístupu z www.gemoney.cz Internet Banka. www.gemoney.cz

Poraďte se přes www.gemoney.cz

Pokud potřebujete poradit, můžete to zkusit také přes www.gemoney.cz. Najdete zde totiž užitečné finanční kalkulačky, díky kterým si můžete vybrat nejvhodnější produkt právě pro Vás. Zajímavá možnost na www.gemoney.cz je takévyužití on-line chatu, kde si mžete vybrat éma a komunikovat s asistenty zákaznického centra v reálném čase.

Přehled

S GE Money Bank máte vždy přehled i díky aplikaci www.gemoney.cz Moje smlouvy, kde najdete přehled o Vašich dlužných smlouvách uzavřených v rámci společnosti.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.