Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu pro všechny

14.1.2016

Máte nečekané výdaje, které byste chtěli pokrýt rychlou a krátkodobou půjčkou? Pokud nejste schopni nebo odmítáte doložit výši vašeho příjmu, můžete mít problém s hledáním správného věřitele. Nevíte, jak získat finanční prostředky bez zbytečné administrativy? Obraťte se na nebankovní společnosti nabízející půjčky bez doložení příjmu ihned.U banky to nepůjde, u nebankovní společnosti ale pravděpodobně ano

Dostat úvěr od banky bez prokazování příjmu je téměř nemožné. U nebankovních institucí je to naopak poměrně běžné, i když se nejedná o žádné vysoké částky. Běžně si můžete půjčit tímto způsobem maximálně 5 000 Kč. U dalších žádostí se pak výše částky může zvedat, protože prokážete, že jste důvěryhodní klienti. Většinou si lze půjčit maximálně 15 000 Kč.

Další možností je americká hypotéka

Poněkud jiná je situace, pokud vlastníte nemovitost, kterou jste ochotni dát do zástavy. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti se nazývá „americká hypotéka“, a poskytne vám bez prokazování příjmu i několik set tisíc korun. Musíte mít ale na paměti, že v případě problému se splácením o zastavenou nemovitost můžete snadno přijít.

Půjčování peněz na směnku

Pokud všechny předchozí možnosti selžou, je zde ještě možnost půjčit si od soukromého investora peníze na směnku. Pozor ale, směnka je závazný dokument, a pokud nebudete mít z čeho splácet, brzy u vás zazvoní exekutoři.

Počítejte s poměrně vysokými úroky

Zákazník, který není schopen prokázat příjem, je pro finanční společnost značně rizikový. Toto riziko případné ztráty je kompenzováno vyššími úroky nebo poplatky za půjčku. Půjčka bez doložení příjmu nebývá nijak zvlášť výhodná, proto dobře zvažte, zda peníze pravdu tak nutně potřebujete, a zda zvládnete svůj závazek řádně splácet.