Nebankovní SMS půjčka bez registru

Moderní SMS půjčka

19.11.2015

Na začátku všeho byly bankovní půjčky. Po uvolnění finančního trhu se na něj dostaly nebankovní společnosti, jež se zaměřily především na klienty, kterým banka odmítla půjčit. Půjčky se nejprve vyřizovaly po telefonu, poté přes internet a dnes Vám k tomu stačí pouze mobilní telefon. V takovém případě mluvíme o SMS půjčkách, na něž dosáhnou i lidé se záznamem v registru.Půjčka bez registru a Solusu

Půjčky jsou dobrým sluhou, když včas hradíte splátky, a zlým pánem, jakmile se s jednou splátkou zpozdíte. Rázem se ocitnete v registru dlužníků, což má za následek, že Vám banky několik let nepůjčí. To ale neplatí pro SMS půjčky bez registru . Počítejte však s tím, že výše půjčky má své hranice a při první žádosti většinou nepřekročí 5 000 Kč. Při dalších žádostech je situace jiná, limit půjčky se postupně zvyšuje klidně až na několik desítek tisíc korun.

Pro koho se hodí SMS půjčka?

SMS půjčka bez kontroly registru má relativně krátkou dobu splatnosti, a to 30 dnů. Půjčka je tedy spíše vhodná pro ty, kdo potřebují sehnat pár tisíc před výplatou. Získáte tak finance na úhradu složenek, na nákup rozbitého spotřebiče nebo na vyřešení neočekávané situace. Z příští výplaty nebo jiného příjmu úvěr jednoduše splatíte. Splátka je tvořena z vypůjčené částky a poplatku za její poskytnutí.

Jak zažádat o půjčku?

Při první žádosti budete muset využít online formulář, při opakovaných stačí mobilní telefon. Po odeslání SMS podléhá žádost schvalovacímu procesu a během okamžiku se dozvíte výsledek. Pak nic nebrání v tom, aby Vám společnost zaslala peníze na účet. To se děje takřka okamžitě po schválení půjčky.