Půjčka do výplaty bez vstupního poplatku 1 Kč

Oblíbená půjčka do výplaty bez 1 Kč

27.8.2015

Nemůžete dobře spát, protože neustále přemýšlíte nad tím, jak vyjdete do příští výplaty? Možná Vás teď překvapí, že se stresujete úplně zbytečně. Na finančním trhu s půjčkami se úspěšně usadila půjčka do výplaty bez 1 Kč, která pomohla z nouze již tisícům lidí s problémy před výplatou.

Proč je tato půjčka tolik oblíbená a nedostanete se kvůli ní do existenčních potíží? Na tyto otázky Vám právě teď odpovíme.Rychlý převod půjčky na účet

Půjčka do výplaty bez 1 Kč je mnohem rychlejší než varianta půjčky se zasláním ověřovacího poplatku. Bankovní převod 1 Kč z Vašeho účtu na účet nebankovní společnosti může trvat až 24 hodin, o víkendu ještě déle, a to značně prodlužuje sjednání půjčky. Půjčka bez ověřovacího poplatku je výrazně rychlejší a peníze obdržíte v řádech minut. Navíc je výhodná také z jiného hlediska: svou dostupností o ni mohou požádat i lidé bez dostatečného příjmu a se záznamem v registru dlužníků.

Kratší doba splatnosti

Je třeba ale počítat s tím, že půjčka do výplaty bez 1 Kč není z dlouhodobého hlediska levná. Proto se poskytuje na dobu 30 dní, což je doba krátká na to, abyste tolik nepřeplatili, a zároveň dostatečně dlouhá na její splacení z Vašeho pravidelného příjmu. Pokud využijete akce společnosti první půjčky zdarma, vrátíte částku bez poplatků – pouze tolik, kolik jste si půjčili.

Obvyklý limit půjčky do výplaty

Napoprvé si většinou můžete půjčit nižší částku v řádech sta korun až několika tisíců, a to prostřednictvím on-line formuláře. Při dalších žádostech přes internet nebo SMS zprávou jako ověřený klient dosáhnete na částku vyšší. S touto půjčkou získáte až 5 000 Kč, což je obvyklý limit většiny společností.