Csas.cz - stránky České spořitelny

Webový portál www.csas.cz

ČSas.cz

Webový portál www.csas.cz - to jsou internetové stránky České spořitelny, na kterých najdete většinu informací o produktech a službách této bankovní instituce.

Mezi produkty se řadí klasické běžné účty spořící účty nebo termínované účty a mnoho dalších finančních produktů, jejichž přehled najdete na www.csas.cz

www.csas.cz běžný účet

Běžný účet České spořitelny se jmenuje Osobní účet ČS a najdete ho na stránkách www.csas.cz pod záložkou Účty a platby. K těm se dostanete přes Osobní finance a Produkty a služby. V kapitole osobní účet ČS na www.csas.cz najdete veškeré informace k tomuto produktu.

www.csas.cz SERVIS 24

Službu na www.csas.cz SERVIS 24 si můžete objednat k běžnému účtu Osobní konto ČS. Jedná se o produkt přímého bankovnictví, díky kterému můžete svůj účet ovládat 24 hodin denně a to pomocí internetového nebo telefonického bankovnictví. Další informace jsou dostupné na www.csas.cz SERVIS 24.

www.csas.cz

www.csas.cz bonusprogram

S bezkontaktní debetní kartou VISA se můžete přihlásit k www.csas.cz bonusprogram. Díky této službě pak sbíráte body za každou platbu kartou nebo dobití mobilního telefonu v bankomatu, za které si mžete na www.csas.cz bonusprogram vybrat odměnu.

Pobočky a bankomaty

Česká spořitelna má více než 660 poboček a disponuje hustou sítí 1 300 bankomatů v České republice, jejichž seznam najdete na www.csas.cz bankomaty.
Náš tip: Zajímá Vás, kde lze zařídit a co vše obnáší půjčky online? Navštivte webový portál Maxi-Půjčky.cz.