Nebankovní půjčky i problémovým klientům

PRESTO Půjčka od UniCredit Bank

15.3.2016

Kdo potřebuje půjčit peníze, hledá pro tento účel spolehlivého partnera, který při něm bude stát v horších i lepších chvílích. Jestliže i vy toužíte po finanční pomoci a chcete se obrátit na někoho důvěryhodného, pak je tu pro vás UniCredit Bank a její PRESTO Půjčka – neúčelový produkt, se kterým můžete potřebné peníze získat snadno a rychle a především je můžete použít na cokoli dle vlastního uvážení.Jak zažádat o PRESTO půjčku?

Chcete-li zažádat o poskytnutí úvěru, pak budete muset navštívit pobočku banky. Tam s vámi pracovník společnosti sepíše smlouvu, ke které je třeba doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o výši vašich příjmů a kterýkoli doklad, který prokáže váš trvalý pobyt. Pro tento účel postačí například faktura za mobilní služby. Následně bude po vašem souhlasu prozkoumán registr dlužníků a v případě, že dokážete splnit veškeré náležitosti, vám budou do několika málo minut připsány peníze na váš bankovní účet.

Kolik můžete s PRESTO půjčkou získat?

Neúčelová PRESTO půjčka od UniCredit Bank vám nabízí půjčku ve výši od 30 000 do 1 000 000 Kč. Do výše 250 000 Kč nepotřebujete spolužadatele, v případě částky nad 500 000 Kč je každá žádost individuálně posuzována. Doba splácení je různá a vy si dle vlastních možností a schopností splácet můžete vybrat, zda chcete splácet po dobu od 12 do 84 měsíců. Dobrou zprávou je, že si celkem 5x po celou dobu trvání úvěru můžete požádat o odložení splátky.

Půjčka s pojištěním

Pokud nejste jasnovidec, jen těžko dokážete předpovědět svou budoucnost. Proto nikdo nikdy neví, co mu osud postaví do cesty. U PRESTO půjčky můžete využít i možnost pojištění schopnosti splácet například v důsledku úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání. Vybírat můžete mezi třemi balíčky.


Potřebujete si rychle půjčit peníze, ale máte negativní záznam v rejstříku, nebo částka, kterou potřebujete, je tak nízká, že se nevyplatí jít do banky? I pro vás existuje řešení. Dnes si můžete vybrat z široké nabídky nebankovních půjček. Více na portálu Univerzální-Půjčka.cz.