Postovnisporitelna.cz - stránky Poštovní spořitelny

Věe o www.postovnisporitelna.cz

Poštovníspořitelna.cz

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky (ČSOB) a na svých stránkách postovnisporitelna.cz nabízí podrobné informace o vlastních produktech z řady spořících i výhodných běžných účtů.

Ověřili jsme si na www.postovnisporitelna.cz informace o běžném účtu Era osobní účet a zde je jeho souhrn.

www.postovnisporitelna.cz osobní účty

Nabídka www.postovnisporitelna.cz osobní účty začíná základním produktem Era osobní účet, ale vybrat si můžete také Era online účet nebo Era první konto. Běžný účet - Era osobní konto, jak se můžete dočíst na www.postovnisporitelna.cz je jednoduchý a srozumitelný účet pro každého od 10 let. Přístup k němu je prakticky kdykoli a odkudkoli a jeho součástí je také platební karta. Za určitých podmínek je jeho vedení zdarma (např. pro matky na mateřské, pro studenty do 26 let, pro seniory při měsíčním příjmu 5000 Kč a pro ostatní při měsíčním příjmu 10000 Kč).

Postovnisporitelna.cz elektronické bankovnictví

www.postovnisporitelna.cz Na www.postovnisporitelna.cz elektronické bankovnictví se můžete blíže seznámit s nabídkou internetového bankovnictví. Výhodou je pohodlný přístup on-line a také to, že zřízení a vedení této služby Vás nic nestojí. Službu si můžete sjednat osobně nebo také na www.postovnisporitelna.cz elektronické bankovnictví.

Pobočky poštovní spořitelny

Pobočky poštovní spořitelny najdete téměř po celé republice. Snadno si je můžete vyhledat na webovém portálu www.postovnisporitelna.cz, kde najdete přehlednou mapku.

www.postovnisporitelna.cz věrnostní program

Na záložce stránek www.postovnisporitelna.cz věrnostní program jsme se dočetli že s účinností od 31. 12. 2011 dochází k ukončení věrnostního programu.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.