SMS půjčka ihned úplně každému nonstop

SMS půjčky ihned pro každého

21.7.2015

Pokud se Vám stane, že potřebujete rychle několik stokorun nebo tisícikorun a nemáte zrovna v kasičce žádnou rezervu, mohou Vám pomoci malé rychlé SMS půjčky. A to i v případě, že máte nízký nebo špatně doložitelný příjem anebo kvůli finančním prohřeškům z minulosti máte záznam v registrech dlužníků.

Ne nadarmo se těmto půjčkám říká SMS půjčky ihned - úplně každému. Jaké jsou jejich parametry a na co si dát pozor?Napoprvé až 5000 Kč

Žádáte-li tento typ půjčky poprvé, u většiny poskytovatelů je omezení částkou 5000 Kč. Výjimkou je například společnost Zaplo, který napoprvé půjčuje až 8000 Kč. Splatnost si zpravidla můžete nastavit v rozmezí 1 – 30 dnů – většinou podle toho, kdy Vám přijde výplata, ze které SMS půjčku splatíte.

Online formulář nebo SMS zpráva

Půjčku žádáte online formulářem na stránkách poskytovatele nebo prostřednictvím SMS zprávy z Vašeho mobilního telefonu. Většina společností vyžaduje zaslání registračního poplatku 1 Kč pro ověření platnosti Vašeho bankovního účtu. Existují ale i SMS půjčky bez 1 Kč (například Ferratum nebo Půjčkomat), které tento poplatek nevyžadují.

Tento malý úvěr se splácí jednou jedinou splátkou, kdy platáte půjčenou sumu navýšenou o poplatek za půjčku. V případě, že nebudete moct v daném termínu peníze splatit, můžete si u vetšiny společností požádat o prodloužení doby splatnosti o 7 nebo 14 dní. Pokud půjčku nesplatíte v dohodnutém termínu, vystavujete se riziku finančních sancí.

Opakovaně až 20000 Kč

Poté co první půjčku včas a řádně splatíte, můžete si požádat o druhou, které již nemusí být omezena hranicí 5000 Kč. Některé společnosti jsou při opakovaných žádostech velkorysé a svým stálým klientům nabízejí půjčku až 20 000 Kč