Půjčky před výplatou bez nutnosti zasílat registrační poplatek

Půjčky před výplatou bez poplatku

30.10.2015

Půjčky před výplatou jsou v posledních letech velmi oblíbeným finančním produktem. Lidé je často volí, aby překlenuli nepříjemnou finanční situaci, která může nastat před výplatou. Tyto peníze jsou však potřeba co nejdříve a právě proto jsou vhodné ty společnosti, které nabízí možnost půjčky před výplatou bez registračního poplatku.

Jak to funguje?

Celá řada nebankovních finančních subjektů se specializuje na krátkodobé financování a drobné půjčky. Často však požadují celou řadu podmínek. Mezi ně se zpravidla počítá i verifikační poplatek 1 Kč na ověření vašeho bankovního účtu.Tento úkon pochopitelně zdržuje celý proces získání peněz, který je třeba učinit co nejrychleji. Některé společnosti tedy nabízí drobné půjčky před výplatou bez verifikačních poplatků a stávají se tak velmi atraktivními v očích spotřebitelů.

Výhody půjčky

Velkou výhodou této krátkodobé půjčky je rychlost a pohodlnost. Stačí jen vyplnit formulář na webu dané společnosti či poslat SMS v příslušném tvaru. Zanedlouho poté už letí peníze na váš účet.

Další velkou výhodou je, že společnosti jsou poměrně benevolentním poskytovatelem půjčky. Pokud neuspějete u banky, vaše kroky budou mířit právě k nebankovním institucím, které vám vyhoví.

Nevýhody půjčky

Na druhou stranu se nezřídka stává, že musíte dokládat příjem či doložit, že nejste v registru dlužníků. Jedná se vskutku o drobné úvěry. Je tedy jasné, že si zrovna dvakrát mnoho nepůjčíte.

Často se jedná o částky, které se nepřehoupnou přes 10 000, na trhu je samozřejmě možné najít i výjimky. Vzhledem k tomu, že podstatou takových finančních prostředků je rychle uplatit nějakou potřebu, podléhají též krátkodobé době splácení. Většinou jde o 30 dní.

Vzhledem k nízkým částkám podléhá půjčka poměrně vysokým úrokům a poplatkům z prodlení splácení.