Csob.cz - stránky Československé Obchodní banky

Vše o www.csob.cz

ČSOB.cz

U Československé obchodní banky - ČSOB, si můžete sjednat běžný účet s jednoduchým názvem Konto. Internetové stránky banky se nacházejí na adrese www.csob.cz a nabízejí přehledné informace nejen o tomto výhodném běžném účtu.

Konto a jeho varianty na www.csob.cz

Běžný účet Konto, jak se můžeme dočíst na www.csob.cz, je spolehlivým běžným účtem určeným pro klienty, kteří využívají bankovní služby spíše méně. Pokud využíváte bankovní služby aktivně, nebo chcete využívat jeden účet pro celou rodinu, bude pro Vás výhodnější Aktivní konto. Na www.csob.cz pak nejdeme ještě jeden produkt určený pro náročnější klienty s názvem Exkluzivní konto.

www.csob.cz elektronické bankovnictví

Na www.csob.cz elektronické bankovnictví se můžeme podrobně seznámit se službou ČSOB InternetBanking 24. Jedná se o službu internetového bankovnictví, která nabízí pohodlné ovládání účtu on-li odkudkoli. Jak se dozvíme na www.csob.cz elektronické bankovnictví, samotná služba je dostupná na adrese https://ib24.csob.cz/.

Podílové fondy

Zajímavou nabídkou jsou www.csob.cz fondy, tedy podílové fondy určené k vyššímu zhodnocení volných finančních prostředků a to výhodněji než je tomu na běžných nebo termínovaných účtech. Podrobné informace o podílových fondech najdete na záložce www.csob.cz fondy nebo se můžete informovat na nejbližší pobočce.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.