rb.cz - informace o stránách Raiffeisenbank

Raiffeisenbank - rb.cz

Co přinášejí stránky rb.cz

Webový portál www.rb.cz (někdy omylem hledaný jako raiffeisenbank.cz nebo reifeisenbank.cz) nabízí prezentaci rakouské finanční skupiny Raiffeisenbank, která si již stačila na tuzemském trhu zajistit značnou míru popularity. A to nejen díky oblíbenému a výhodnému účtu e-Konto.

Právě prostřednictvím internetových stránek www.rb.cz se můžeme blíže seznámit s jednotlivými produkty.Produkty na www.rb.cz

Nabídka produktů na www.rb.cz je opravdu bohatá a je tak vidět, že se jedná o opravdu silnou finanční skupinu. Naleznete zde běžné účty, hypotéky, platební karty, pojištění nebo třeba úvěrové produkty. Jejich úplný seznam naleznete na www.rb.cz v záložce Osobní finance.

Běžné účty na www.rb.cz

Běžné účty na www.rb.cz jsou základní bankovní produkty Raiffeisenbank určené pro správu vašich financí. Můžete si například vybrat běžný účet eKonto, www.rb.cz ke kterému dostanete pohodlné a bezpečné internetové bankovnictví nebo třeba zdarma vedení spořícího účtu. Vybrat si konkrétní produkt na míru můžete rovnou prostřednictvím www.rb.cz.

Účet on-line

Díky internetovému bankovnictví tak získáte přístup ke svému účtu přímo prostřednictvím www.rb.cz, kde se pouze přihlásíte pomocí zabezpečeného rozhraní. Dále pak už můžete kontrolovat stav svého účtu nebo provádět jednotlivé transakce. Díky www.rb.cz tak získáte nepřetržitý přístup ke svému účtu.
Náš tip: V dnešní moderní době jsou již zcela běžným produktem tzv. půjčky online. Co všechno obnáší a jaké jsou jejich parametry čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.