ZUNO.cz - stránky ZUNO banky

Založte si účet na www.zuno.cz

ZUNO.cz

POZOR! ZUNO banka ukončila v ČR své působení, veškeré bankovní aktivity ZUNO byly převedeny do Raiffeisenbank. Tato stránka není aktualizována. Děkujeme za pochopení.

ZUNO je na tuzemském trhu teprve nováčkem a přesto si tato banka díky svým výhodným účtům získala úctyhodnou klientelu. ZUNO je členem finanční skupiny Raiffeisen Bank a jeho prezentaci můžete najít na stránkách www.zuno.cz.

Produkty na www.zuno.cz

Na webovém portálu www.zuno.cz se můžete podrobně seznámit s nabízenými produkty této banky. V rámci účtů mezi ně patří moderní běžné účty, spořící i vkladové účty se zajímavými parametry, mezi které patří nulové poplatky a výhodné úrokové sazby, jak se můžete přesvědčit na www.zuno.cz.

Účet s www.zuno.cz

Pokud si chcete otevřít běžný účet a rozhodnete se pro účet na www.zuno.cz můžete se těšit na to, že všechny základní bankovní služby budete mít zdarma a nebudete tak platit žádné zbytečné poplatky. Navíc nepotřebujete žádní minimální vklad ani zůstatek a o účet si můžete zažádat přímo na www.zuno.cz.

Online banking na www.zuno.cz

www.zuno.cz Samozřejmostí je online banking, ke kterému se připojíte přímo přes stránky www.zuno.cz. Díky internetovému bankovnictví pak můžete svůj účet obsluhovat prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Na stránkách www.zuno.cz najdete také příjemný manuál k mobile bankingu.

Proč ZUNO?

S www.zuno.cz nemusíte platit žádné poplatky za služby, které nevyužíváte a navíc Vám nabízí poměrně vysoké úročení Vašich vkladů. To jsou jen základní výhody, o ostatních se můžete přesvědčit přímo na www.zuno.cz.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.