mBank.cz - stránky mBank

Vítejte na www.mbank.cz

mBank.cz

Na webových stránkách www.mbank.cz prezentuje své produkty a služby banka mBank, která je součástí silné finanční skupiny COMMERZBANK.

Běžný účet mKONTO je pak výhodný osobní účet bez zbytečných poplatků, jak se můžete přesvědčit právě na www.mbank.cz.


mKONTO na www.mbank.cz

Podle informací na www.mbank.cz je mKONTO nejlepší osobní účet na českém trhu dle hlasování veřejnosti. Běžných nebo osobních účtů bez poplatků je na trhu více, proto jsme si na www.mbank.cz prostudovali podmínky a přinášíme Vám jejich přehled.

www.mbank.cz poplatky

Na stránkách www.mbank.cz jsme se zaměřili tedy především na poplatky, tedy ty opravdu nulové. A můžeme říct, že zdarma máte založení www.mbank.cz i vedení účtu, všechny tuzemské příchozí platby, tuzemské odchozí platby zadané přes internetové bankovnictví embosovanou platební kartu a některé další služby, jejichž podrobný výčet najdete na www.mbank.cz.

Přístup přes www.mbank.cz

Přes www.mbank.cz si můžete snadno založit účet, ale také máte k němu díky internetovému bankovnictví nepřetržitý přístup kdykoliv a odkudkoliv.

Výhody

Na www.mbank.cz se můžete dozvědět také o výhodách, mezi které patří přístup k internetovému bankovnictví pomocí mobilního telefonu, zahraniční platební styk a další výhody. Jejich přesný výčet najdete na www.mbank.cz.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.