KB.cz - stránky Komerční banky

Internetové stránky www.kb.cz

KB.cz

Běžný účet Komerční banky má název MůjÚčet a podrobné informace o tomto základním produktu najdete na internetových stránkách www.kb.cz. Dále se podíváme na základní parametry tohoto spolehlivého běžného účtu a možnosti doplňkových služeb.

MůjÚčet na www.kb.cz

Produkt MůjÚčet, jak se můžeme dočíst na webovém portálu Komerční banky www.kb.cz, je určen každému občanovi od 18 let. K dispozici máte běžný účet vedený v Kč, elektronický měsíční výpis, mezinárodní embosovanou platební kartu, jakýkoliv kanál přímého bankovnictví a některé dalš služby jejichž podrobný výčet můžete najít na www.kb.cz.

www.kb.cz MojeBanka

Na www.kb.cz MojeBanka dále najdete informace o elegantním a dostupném způsobu správy účtu pomocí internetového bankovnictví. Z pohodlí www.kb.cz domova tak můžete získávat informace o svém účtu, nebo provádět platby. Jaké zvolit nastavení služby a další relevantní informace je k dispozici na www.kb.cz MojeBanka, samotná služba pak na www.mojebanka.cz.

Spořící konto Bonus

K běžnému účtu si můžete také zřídit Spořící konto Bonus. Veškeré informace naleznete na www.kb.cz Spořící konto Bonus. Jedná se o vhodnou službu pro ty, kteří chtějí vysoké zhodnocení svých financí a zároveň okamžitý přístup ke svým penězům. S www.kb.cz Bonus tak spoříte za výhodných podmínek a zároveň máte své finance k dispozici.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.