RWE energie - elektřina a plyn

ING Konto na www.ingkonto.cz

RWE energie elektřina

Pozor! Společnost RWE již na českém trhu od roku 2016 působí jako innogy. Stránka byla publikována v minulosti a není aktualizovaná. Na nápravě se pracuje. Děkujeme za pochopení.

RWE energie - elektřinu i plyn - dodává nejen domácnostem, ale i podnikatelským subjektům - od malých firem až po velké podniky. Jedná se o jednoho z největších dodavatelů energií u nás a mezinárodní zkušenosti tohoto nadnárodního energetického gigantu poskytují záruku kvality a stability dodávek.

Podívejme se na dodávky energie od RWE trochu podrobněji.

RWE energie - elektřina

Pokud se rozhodnete přejít od Vašeho stávajícího dodavatele elektřiny k RWE, má pro Vás RWE přichystaný bonus - až 10% nižší cenu než je cena u dominantního dodavatele ve Vašem kraji. Vedle toho Vám nabízí řadu dalších výhod, například garanci nezvýšení ceny elektřiny až do konce roku 2013.

Kolik konkrétně budete platit za RWE elektrickou energii si můžete spočítat pomocí některé z online kalkulaček na internetu.

RWE energie elektřina - tarify

Z tarifů RWE si vyberou všichni odběratelé - ať už domácnosti, které elektřinu využívají jenom na svícení a provoz běžných elektrických spotřebičů, nebo odběratelé, kteří elektřinou také topí v přímotopech nebo elektrických akumulačních kamnech (více o tarifech RWE energie elektřiny se dozvíte zde.)

RWE energie - plyn

RWE je vedle elektrické energie také tradičním dodavatelem plynu. Nabízí výhody jak pro zákazníky, kteří plyn zatím nemají a rozhodnou se pro zřízení plynové přípojky, tak pro ty, kteří už plyn využívají a chteli by platit méně. Více o tématu RWE plyn se můžete dozvědět například na této stránce.
Náš tip: K porovnání cen plynu od jednotlivých dodavatelů můžete využít této on-line srovnávací kalkulačky.