Ingkonto.cz

ING Konto na www.ingkonto.cz

Ingkonto.cz

Nadnárodní finanční skupina ING Bank nabízí na stránkách www.ingkonto.cz vlastní finanční produkt Spořící účet ING Konto, který nabízí zajímavé parametry pro zhodnocení Vašich úspor.

O sjednání, podmínkách a dalších informacích se dozvíte na www.ingkonto.cz a my Vám zde přinášíme přehledný výčet.

Co se dozvíte na www.ingkonto.cz

Internetové stránky www.ingkonto.cz přinášejí podrobný popis produktu ING Konto. Jedná se tedy o spořící účet, který nabízí velmi výhodný úrok, který Vás zároveň neomezuje, jak je tomu u termínovaných vkladů. Neplatíte zde ani opravdu žádné poplatky, jak se můžete přesvědčit na www.ingkonto.cz.

Založení účtu na www.ingkonto.cz

Výhodou je, že účet ING Konto si můžete také zdarma založit na internetových stránkách www.ingkonto.cz. Stačí si připravit občanský průkaz a číslo Vašeho stávajícího účtu a na stránkách www.ingkonto.cz pouze vyplnit formulář. Smlouva Vám pak bude zaslána poštou.

Přístup k účtu přes www.ingkonto.cz

www.ingkonto.cz

Je také samozřejmostí, že k Vašemu účtu získáte přístup z pohodlí domova přes webové stránky www.ingkonto.cz. Můžete tak kontrolovat svůj účet a provádět veškeré finanční transakce. K účtu se dostanete na www.ingkonto.cz internetové bankovnictví.

Další výhody

Mezi další výhody, jak se můžete přesvědčit na www.ingkonto.cz, patří, že nemusíte měnit banku, jen si stačí navíc založit ING Konto. S ING Konto navíc žádná částka není malá a záleží tak pouze na Vás, jak budete spořit.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.