GE Money bank - Expres půjčka

Běžný účet na www.gemoney.cz

Expres půjčka od GE Money

11.2.2016

Hledáte-li rychlou bankovní půjčku na cokoliv, může být pro Vás optimální volbou Expres půjčka GE Money. Tento bankovní neúčelový úvěr se vyznačuje velmi příjemnou úrokovou sazbou, nízkým RPSN a nízkými riziky. Podívejme se na detaily GE Money Express půjčky.

Na cokoliv až 600 000 Kč

S GE Money bank Express půjčkou si můžete jednoduše půjčit na cokoliv, dokládání účelu použití peněz po Vás nikdo požadovat nebude. Půjčit si můžete až 600 000 bez ručitele a zástavy nemovitosti (nad 200 000 je potřeba, aby manžel nebo manželka byl/byla uveden jako spolužadatel – v případě SJM, nad 300 000 je potřeba mít spolužadatele).Minimální částka, kterou můžete získat, je 30 000 Kč. Půjčujete-li si 30000 – 79000 Kč, splatnost si můžete vybrat mezi 24 a 72 měsíci, u částek 80000 – 149000 to je až 84 měsíců a pro půjčky nad 150 000 si můžete vybrat splatnost až 96 měsíců. Volitelně se lze připojistit pro případ ztráty zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo trvalé invalidity.

Půjčka od 18 let

Půjčka je určena pro žadatele s trvalým příjmem – zaměstnance, živnostníky, důchodce. Minimální věk žadatele je 18 let a musí se jednat buďto o občana ČR nebo cizince s trvalým pobytem na území ČR. K žádosti o půjčku se dokládá občanský průkaz nebo pas a další doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list), zaměstnanci dodají potvrzení o příjmu od svého zaměstnavatele, živnostníci pak poslední daňové přiznání a doklad potvrzující oprávnění podnikat (živnostenský list). Důchodci předkládají důchodový výměr. Pokud máte u GE Money bank běžný účet, který aktivně využíváte, potvrzení o příjmu dokládat nemusíte.

Online žádost o půjčku

O Express půjčku GE Money lze žádat jak na pobočce GE Money bank, tak také online pomocí internetového formuláře.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.