Nebankovní půjčky i problémovým klientům

Nebankovní půjčky bez registru

24.11.2015

Kolik problémů může způsobit jedno opomenutí se splátkou úvěru. Bankovní registr tuto informaci ihned zachytí a může vás s ní několik let trápit. Potom máte problém v jakékoliv bance získat úvěr, když jinak včas a řádně splácíte. Informační společnost si tak na vás vybrala krutou daň.

Někdy ale bez úvěru nemůžete řešit svoje finanční problémy. Jak z této situace ven?Potřeba peněz

Když je nejhůř, můžete zkusit nebankovní půjčky bez registru. Vyhnete se tak stálému odmítání půjčky v bance a dosáhnete na slušnou částku. Tyto nebankovní půjčky určené i problémvým klientům jsou také velice rychlé a mají mnoho dalších výhod. Jsou administrativně jednoduché, přehledné a rychlé. Nestrávíte se nimi několik týdnů běhání a shánění dokumentů, abyste nakonec slyšeli zamítavé stanovisko. Půjčky od nebankovních firem - půjčky bez registru a bez doložení příjmů - vám šetří čas a hlavně nervy. Vyzkoušejte, jak fungují a budete překvapeni jejich jednoduchostí a solidností.

Potřebné doklady

Nebankovní půjčky bez registru mají velký rozsah půjčované částky a také různé podmínky. Můžete si zpvětšinou vzít půjčku až 5000 Kč, ale mnohdy i více. Výši splátek si často můžete sami nastavit podle délky splácení. Ani splátky nejsou vždy měsíční. Někdy si můžete pořídit jednorázovou půjčku na 2 – 3 týdny a některé nebankovní společnosti umožňují splácení po týdnech. K půjčení potřebujete jen jeden nebo dva doklady totožnosti. První půjčka se obvykle zašle na udanou adresu a vyzvednutím peněz a podepsáním smlouvy se stanete trvalým klientem. Můžete si potom půjčovat mnohem rychleji a větší částky. Některým půjčkám postačuje třeba zaslání jedné koruny z vašeho bankovního účtu.

Rychlé peníze

Způsob získání půjčky je velmi rychlý. Protože nikdo nezkoumá registr dlužníků, prověřuje se pouze totožnost. Podle výše půjčky pak přes sms zprávu nebo online dotazník získáte potřebnou částku převodem na účet. U menších částek trvá schválení několik minut a peníze se ihned převedou na váš bankovní účet. Pokud máte stejnou banku, můžete mít peníze vybrané z bankomatu za několik okamžiků. Nebankovní půjčky bez registru umožňují také získání větší hotovosti. Většinou vás na smluveném místě navštíví zástupce společnosti a ten s vámi nejen vše projedná, ale rovnou vyplatí prostředky. Proto se nemusíte zápisu v registrech obávat, peníze se dají snadno a rychle opatřit i jinde.

Peníze ihned na účet nebo na ruku

Po objednání a prokázání totožnosti můžete mít peníze za několik minut na účtu nebo si je necháte vyplatit v hotovosti.