Zuno bank spořící účet

Založte si účet na www.zuno.cz

Spořící účet od ZUNO

Mnoho lidí se domnívá, že peníze na účtu nemohou přinést majiteli žádný užitek. Klienti mnoha bank smířlivě odevzdávají peníze bance a jen platí a platí. Finanční prostředky tak nechávají bankám, aby na nich vydělaly a sami znehodnocují svoje úspory inflací a bankovními poplatky. Jenže každá koruna se musela nějak vydělat a volné peníze můžete dobře zhodnotit. Zuno spořící účet vám místo strhávání peněz částku na účtu ještě navýší.

Bezpracný výdělek

Zuno bank je solidní bankou a dceřinnou společností Raiffeisen bank. Tím je zajištěna vysoká likvidita a kvalita služeb. Bankovní účet v Zuno bank můžete mít zcela zdarma a neplatíte za žádné příchozí platby, odchozí platby, výpisy z účtů nebo samotné vedení účtu.

Přitom máte o svých financích přehled 24 hodin denně po celý rok a nahlédnout na účet můžete z jakéhokoliv místa na zemi s internetovým připojením. Zuno spořící účet vás dokonce odmění za peníze, které si šetříte. A dokonce i běžný účet je úročen.

Zuno účet se vyplatí

Založením bezplatného účtu v Zuno bank se tak dostanete k řadě skvělých a především bezplatných služeb. Pokud si aktivujete spoření, pak můžete kdykoliv nakládat s volnými prostředky a převádět si je na zajímavý úrok, který dosahuje několika procent ročně. Pokud třeba čekáte na vklad nemovitosti, na zaplacení splátky leasingu nebo si odkládáte část platu na dovolenou, můžete na šetrnosti vydělat. Pošlete si tyto volné prostředky na stejný účet v Zuno bank, který se pouze jinak jmenuje. Zuno spořící účet vám umožní si vybrat dobu spoření nebo nemusíte vybírat nic. Jakmile peníze přesunete, začnou se automaticky výhodně úročit.

Peníze kdykoliv k dispozici

A nemusíte se bát, že si zablokujete prostředky. V momentě, kdy bude hotovost potřeba, si ji během několika vteřin převedete na běžný účet a můžete s ní v klidu nakládat. Tak třeba využijete tři miliony, které máte na nákup bytu. Za měsíc na nich dostanete u Zuno banky přes 3.500 zdaněných korun. Proč tedy nechat peníze zahálet, když takový Zuno spořící účet nic neblokuje a jenom platí? Využijte v českém bankovním sektoru ojedinělé možnosti a zbytečně neprodělávejte na poplatcích. Vždyť i několik tisíc korun jste museli vydělat. Dopřejte svým financím růst a zhodnocení.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.