Volksbank.cz - stránky Volksbank

www.volksbank.cz v praxi

Volksbank.cz

Pozor! Volksbank již na českém trhu působí jako SBERBANK CZ a.s. Stránka byla publikována v minulosti a není aktualizovaná. Na nápravě se pracuje. Děkujeme za pochopení.

Volksbank Česká republika je silná finanční skupina, která nabízí celé portfolio finančních služeb.

Kompletní nabídku služeb a informace o bance si můžete prostudovat na stránkách www.volksbank.cz. My jsme se zaměřili především na běžný účet.

Účty na www.volksbank.cz

Nabídka účtů www.volksbank.cz zahrnuje několik druhů výhodných běžných účtůzaměřených na konkrétní cílové skupiny. V nabídce jsou běžné účty pro mladé, studenty, klienty vyžadující nadstandardní služby, klasický běžný účet a další produkty. A pokud chcete uspořit, můžete si na www.volksbank.cz sjednat běžný spořící účet.www.volksbank.cz běžný účet

Na internetových stránkách www.volksbank.cz prezentovaný běžný účet, je klasický výchozí bankovní produkt, se kterým můžete provádět www.volksbank.cz veškeré běžné finanční transakce a využívat další produkty a služby. Běžný účet od www.volksbank.cz je určen pro všechny občany – fyzické osoby.

Info o poplatcích na www.volksbank.cz

Na portálu www.volksbank.cz najdete také veškeré informace o poplatcích pro jednotlivé služby a produkty. Sazebník poplatků je přehledně koncipovaný a není problém se v něm zorientovat. Na www.volksbank.cz se tak například dozvíte, že založení, vedení a zrušení účtu, stejně jako měsíční elektronický výpis jsou zdarma.

Pobočky a bankomaty

Dalšími užitečnými informacemi na www.volksbank.cz je seznam poboček a bankomatů. Vybírat můžete zvýhodněně ze 650 bankomatů Volksbank, ČSOB a Poštovní spořitelny.
Náš tip: Víte, co všechno obnáší půjčky online? Čtěte na portálu Maxi-Půjčky.cz.